РЕЗОНАТОРИ
У 2016 році Dieseko Group презентувала новітню резонансну технологію для занурення паль, яка може викликати суттєві зміни на ринку фундаментного обладнання. Як машина, що працює з частотою звука і майже не створює вібрацій, Резонатор віщує про нову еру у занурюванні паль в містах і в зонах, чутливих до вібрацій. PVE постійно працює над вдосконаленням цієї технології. Найбільший у світі резонатор PVE RD430 був представлений на виставці Bauma у 2019 році.
Шукаєте технологію для здійснення фундаментних робіт в умовах щільної міської забудови чи у зонах, де розміщені чутливі до вібрацій об’єкти? Dieseko Group є ексклюзивним постачальником такої технології з пропозицією Резонатора для занурювання профілів дійсно практично без вібрацій.
Оскільки принцип роботи Резонатора практично виключає шкідливі вібрації, машина підходить для використання у центральних зонах міст, поруч із історичними пам’ятниками архітектури, старими будовами, вразливими від впливу вібрацій, а також із залізничними та трамвайними коліями. Ця технологія може також безпечно застосовуватись у безпосередній близькості до нафтопереробних заводів, хімічних комбінатів і об’єктів соціальної інфраструктури, таких як, наприклад, лікарні.
5 причин для обрання резонатора
- Унікальна технологія без використання ексцентрикової ваги
- Відсутністьвимірних вібрацій ґрунту під час занурення
- Легка й компактна конструкція
- Висока продуктивність занурювання завдяки швидкому проникненню
- Підходить навіть для паль самого малого розміру
Технологія
У Резонаторі використовується запатентована імпульсна технологія. Завдяки високій частоті імпульсів профілі приводяться до своєї природної частоти поздовжніх коливань, яка змушує їх вести себе як пружинна ресора і занурюватись таким чином у ґрунт. З-за відсутності ексцентрикової ваги ця технологія є вільною від вібрацій. З використанням Резонатора занурюються палі, труби і шпунтини. Резонатор може навішуватись на крани з решітчастою конструкцією стріли, мобільні крани з телескопічними стрілами, палебійні платформи з лідерами.
Не є віброзанурювачем
Віброзанурювачі почали випускатися у 30-х роках попереднього століття, і з того часу вони зробили лише декілька кроків на шляху до сучасних моделей, а саме - від електричних до гідравлічних, від низькочастотних до високочастотних і від машин із фіксованим ексцентриковим моментом до машин із змінним моментом. І зараз, коли презентована новітня резонансна технологія, настав час для нового якісного кроку у розвитку занурювачів. Резонансний занурювач не може далі іменуватись віброзанурювачем, тому що він вже не працює на основі використання ексцентрикової ваги. Резонансний метод занурювання профілів у ґрунт є циліндричним принципом, який працює на дуже високій частоті – від 100 до 180 Гц (від 6000 до 10000 об/хв), - так званій «резонансній» частоті.
Енергоефективний
У порівнянні з новою резонансною технологією, у сучасних віброзанурювачів значна частина енергії, що ними виробляється, втрачається. Це трапляється тому, що певна кількість цієї енергії витрачається на приведення у рух ґрунту від час вібраційного процесу. І це те, чого не робить резонансний занурювач. Тому тут не виникає втрат енергії, які виникають у процесі віброзанурювання, де енергія від вібрацій частково поглинається ґрунтом.
ЗАСТОСУВАННЯ
- Міські території і зони, чутливі до вібрацій
- Ідеальний засіб для безпечного здійснення фундаментних робіт у безпосередній близькості до архітектурних об’єктів культурної спадщини, транспортних комунікацій, інженерних мереж комунального господарства
- Придатний для більшості типів ґрунту
- Опції із занурювання та забурювання паль
Брошуру про резонатори ви можете переглянути тут
ЦИЛІНДРИЧНИЙ ПРИНЦИП РОБОТИ
Резонатор має поршневий циліндр, який працює з частотою від 100 до 180 Гц (від 6000 до 10000 об/хв) і не має ексцентрикових ваг. Звукова частота змушує резонувати стальний профіль, який працює як пружина, що рухає сама себе, таким чином занурюючись у ґрунт без вібрацій.
Резонансна технологія є енергоефективною, оскільки вся енергія передається на нижню кінцівку шпунтової палі, труби або двотаврової балки Н-типу. Це створює величезні переобтяження (силу інерції) від 100 до 200 g! Для порівняння: у звичайного віброзанурювача це значення становить 9 g.
РЕЗОНАНСНЕ ЗАНУРЮВАННЯ-ЗАБУРЮВАННЯ
Новою областю застосування фундаментного обладнання для чутливих до вібрацій зонах, де не дозволено використовувати важке обладнання, є комбінація технології буріння з витисненням ґрунту (soil-displacing drilling – SDD) і резонансної технології занурювання.
Шляхом застосування цієї комбінованої технології анкерні палі і палі малого діаметру (lost bit) можуть бути встановлені контрольовано і без вібрацій на велику глибину, з дуже малим обертаючим моментом і без підмиву струмом води.
Зараз резонатори представлені у двох моделях, характеристики та специфікації яких ви можете передивитись, натиснувши нижче на обрану модель
Резонатор PVE RD260
Максимальна частота2400 – 10800 об/хв
Макс. амплітуда з затискачем
3 – 6 мм
Макс. статичне тягове зусилля
200 кН
Резонатор PVE RD430
Максимальна частота2400 – 10800 об/хв
Макс. амплітуда з затискачем
3 – 6 мм
Макс. статичне тягове зусилля
400 кН