Є ЗАПИТАННЯ? Зв'яжіться з нами

Виберіть свою мову

ВІБРОЗАНУРЮВАЧІ

ЕКСКАВАТОРНОГО КЛАСУ

ВІБРОЗАНУРЮВАЧІ ЕКСКАВАТОРНОГО КЛАСУ

Екскаватор легко можна перетворити на палебійну установку шляхом встановлення на його стрілі гідравлічного віброзанурювача. 
Гідравлічна система екскаватора подає потік гідравлічного масла на віброзанурювач, а зусилля від стріли збільшує швидкість проникнення палі чи профілю в ґрунт. Іноді з’єднання цих зусиль віброзанурювача і екскаватора дозволяє застосовувати менш потужний віброзанурювач.

Максимум різносторонності, мінімум впливу

Наші віброзанурювачі екскаваторного класу використовуються для занурювання чи витягування різноманітних профілів, таких як шпунтові палі, двотаврові балки; а з використанням затискних систем з двох затискачів можна також занурювати/витягувати трубчасті палі і обсадні труби. У цих віброзанурювачів дуже вузька за шириною горловина, що дозволяє виконувати зигзагоподібне розміщення сталевих паль. А завдяки великій лінійці моделей віброзанурювачів і затискачів у нас є рішення для майже всіх типів стальних, дерев'яних і залізобетонних паль і різних ґрунтових умов.

Обертова головка – Бічний захват

Обертова головка є реальним засобом економити час на підготовку до безпосередньо занурювання. Зменшується потреба у прямій участі оператора чи стропальника для установки палі у місце занурювання. За допомогою обертової головки, яка здатна нахилятись на кут до 90 градусів, оператор екскаватору може брати віброзанурювачем палю безпосередньо зі штабелю чи з землі і встановлювати її у визначене місце для подальшого занурювання. Таким чином стає можливим здійснення майже безперервної роботи. Круговий цикл занурювання палі зменшується у порівнянні з циклом занурювання стандартним віброзанурювачем. А віброзанурювач із бічним захватом може навіть обертатись і нахилятись, у тому числі разом із палею, а в позиції 90-градусного нахилу також може брати палю, що лежить горизонтально.

Віброзанурювачі екскаваторного типу викликають мінімальні вібрації ґрунту завдяки великій частоті обертання валів ексцентриків, приблизно 2300 об/хв. А додатковий ряд моделей  безрезонансного типу дозволяє занурювати сталеві палі з мінімальним негативним впливом на місцеве довкілля, що вкрай важливо для проектів у чутливих до вібрацій зонах. Завдяки встановленню на екскаваторі їхня надзвичайна гнучкість у використанні на різних будівельних майданчиках робить цей тип віброзанурювачів  найбільш мобільним і ефективним, особливо на компактних і стислих будівельних майданчиках.

7 причин для обрання віброзанурювачів екскаваторного класу

  • Легко встановлюються майже на усі типи екскаваторів
  • Високі значення тягового та штовхаючого зусиль підвищують ефективність  занурювання
  • Гусьок для збільшення робочої висоти і занурювання більш довгих паль
  • Віброзанурювачі з обертовою головкою для здійснення роботи оператором екскаватору одноособово, без допомоги стропальника  
  • Покращують функціональність і ефективність використання екскаватору
  • Легкі в обслуговуванні
  • Відмінна якість

Серії моделей віброзанурювачів екскаваторного класу

Dieseko Group пропонує модельний ряд віброзанурювачів екскаваторного класу з п’яти серій:

  • Серія ICE B або PVE A: стандартні віброзанурювачі екскаваторного класу
  • Серія ICE RFB або PVE VMA: віброзанурювачі екскаваторного класу зі змінним ексцентриковим моментом / безрезонансні
  • Серія ICE SH або PVE SH: стандартні віброзанурювачі екскаваторного класу з обертовою головкою
  • Серія ICE RFSH або PVE RFSH: віброзанурювачі екскаваторного класу зі змінним ексцентриковим моментом / без резонансні, з обертовою головкою
  • Серія ICE SG або PVE SG: віброзанурювачі екскаваторного класу з бічним захватом

Ви можете одразу перейти до перегляду моделей віброзанурювачів екскаваторного класу, натиснувши кнопку нижче.

ЗАСТОСУВАННЯ

  • Високоефективні при здійсненні звичайного занурення та витягування стальних паль і труб. 
  • Фундаментні роботи на будівельних майданчиках з обмеженим простором і складним доступом для кранового обладнання.
  • Фундаментні роботи в умовах міської забудови, де існують вимоги щодо низького рівня шуму при роботі обладнання.
  • Фундаментні роботи всередині міст, поруч із існуючими будівлями, комунікаціями, залізничними та рейковими коліями та в зонах, чутливих до вібрацій.

Як вибрати підходящий екскаватор

Для того щоб визначити підходящий екскаватор для використання рекомендуємо враховувати, що тільки 60-70% установленої потужності екскаватора може бути використано для приводу в дію віброзанурювача. Це значення треба порівняти з потужністю, яку потребує віброзанурювач.

Коли максимальний тиск і максимальний потік гідравлічного масла  невідомі, можете скористатися нижче наведеною таблицею як довідковою для визначення відповідності віброзанурювача екскаватору відповідної ваги.

Вага екскаватора
Модель віброзанурювача ICE Модель віброзанурювача PVE
20 т
328B, 328SH, 428B, 428SH 3A, 3SH, 4A, 4SH
20-25 т 428B, 428SH 4A, 4SH
25-30 т 428B, 428SH, 625B, 625SH, 6RFB, 6RFSH 4A, 4SH, 6A, 6SH, 6VMA, 6VMSH

> 30 т

625B, 625SH, 6RFB, 6RFSH, 823B, 823SH, 1223B, 12RFB, 20RFB, 23RFB 6A, 6SH, 6VMA, 6VMSH, 8A, 8VMSH, 12A, 12VMA, 20VMA, 23VMA
> 35 т 8SG 8SG

Віброзанурювач із бічним захватом

Dieseko Group виготовляє щороку сотні гідравлічних віброзанурювачів. Досвідчені і спеціалізовані інженери-конструктори розробляють і вдосконалюють ці машини. Користувачі та клієнти також залучені в цей процес задля пошуку найкращих рішень. Нещодавно інженери-конструктори розробили простий, міцний і надзвичайно надійний віброзанурювач із бічним захватом.  Цей віброзанурювач екскаваторного класу дозволяє виконувати роботи із занурення та витягування паль швидко й ефективно, і задіювати в цьому меншу кількість працівників. Навіть без телескопічного лідера ви зможете зараз занурювати дуже довгі палі чи профілі за допомогою цього інноваційного віброзанурювача з бічним захватом.

Унікальна конструкція:

Лінійний затискний рух бічного захвату

Приводить до меншої кількості рухомих і, відповідно, зношуваних деталей, а також до ефективної, практично без втрат енергії, передачі зусилля від гідроциліндра напряму затискним кліщам (зусилля циліндра = затискному зусиллю). А якщо менше зношуваних деталей, то, відповідно, нижче витрати на обслуговування і менше невиробничих простоїв.

Багатоспрямовані еластомери

Еластомери спрямовані у різних напрямках, що дає кращу стійкість під час роботи машини. Таке конструкторське рішення також гарантує зменшення тиску на деталі і корпус віброзанурювача.

Передача навантажень

Навантаження від відцентрової сили та навантаження від затискного зусилля повністю роздільні. Відцентрові сили приймають на себе нерухомі частини машини (редуктор, корпус гідроциліндра, затискні захвати), а сили затиску – рухомі, а саме штоки гідроциліндрів.

Заміна кігтів кліщів бічного захвату

Заміна конфігурації кігтів кліщів для роботи зі шпунтовими палями чи з обсадними трубами діаметром до 500 мм, чи з двотавровими балками Н-типу шириною до 500 мм проводиться без заміни самих затискних захватів.

Більше інформації про віброзанурювачі екскаваторного класу, їх моделі та технічні характеристики ви знайдете у брошурі тут

Ви можете перейти до перегляду моделей віброзанурювачів із змінним ексцентриковим моментом, натиснувши кнопку нижче.

logobl.png
Продаж, сервісне обслуговування і ремонт техніки TOYOTA, VOLVO, FERRARI, TELESTACK, SIWERTELL , DIESEKO

Про компанію

Наша адреса

Вулиця 1 Травня, 15 В
68004, м. Чорноморськ,
Одеська обл., Україна
Тел: +38 (095) 530 40 14
e-mail: info@yts-ua.com

Графік роботи

Понеділок 8:30 - 17:30
Вівторок 8:30 - 17:30
Середа 8:30 - 17:30
Четвер 8:30 - 17:30
П'ятниця 8:30 - 17:30

Search