ВІБРОЗАНУРЮВАЧІ ЗІ ЗМІННИМ ЕКСЦЕНТРИКОВИМ МОМЕНТОМ / БЕЗРЕЗОНАНСНІ
Віброзанурювач із змінним ексцентриковим моментом (безрезонансний) може бути запущений і зупинений без вібрацій
Змінний ексцентриковий момент означає, що ексцентрикові ваги можуть бути установлені у позицію нульового сумарного ексцентрикового моменту. Завдяки протилежно спрямованим векторам сили тяжіння у центрах ваги центробіжна сила стане нульовою. Тільки після того, як віброзанурювач досягне повної швидкості, встановлюється ексцентриковий момент, в результаті чого віброзанурювач почне вібрувати.
Ексцентриковий момент можна змінювати від 0 до 100%. Робоча частота віброзанурювачів цього типу майже на 50% вище, ніж у віброзанурювачів нормальної частоти. Високочастотні віброзанурювачі зі змінним ексцентриковим моментом мають частоту приблизно 2300 обертів за хвилину.
9 причин для обрання віброзанурювачів із змінним моментом
- Найбільше підходять для зон міської забудови і територій, чутливих до вібрацій
- Регульований ексцентриковий момент
- Можуть використовуватись з мобільними телескопічними кранами
- Примусова система змащування
- Система охолодження редуктора
- Відмінна якість
- Гідравлічна система відкритого типу
- Велика низка затискних систем
- Надсучасна операційна система iQan
Ви можете одразу перейти до перегляду моделей віброзанурювачів із змінним ексцентриковим моментом, натиснувши кнопку нижче.
Безпечна технологія в умовах міської забудови
Завдяки високій швидкості обертання, в результаті якої віброзанурювачі працюють з частотою, яка значно відрізняється від частоти вібрації ґрунту, і невеликій амплітуді коливань віброзанурювачі цього типу завдають менше шкоди місцевому довкіллю.
Постійне змінювання моменту дає оператору можливість контролювати процес занурювання різноманітних профілів з великою точністю.
Традиційні віброзанурювачі мають фіксований ексцентриковий момент і середню частоту 1500 обертів за хвилину. Проходження критичної зони частоти природної вібрації ґрунту під час запуску і зупинки призводить до розповсюдження негативних вібрацій на стрілу крана і в ґрунті, але не тільки у місці занурення, а й на значній відстані по периметру від нього.
У порівнянні з віброзанурювачем нормальної частоти (1500 об/хв), віброзанурювач високої частоти (2300 об/хв) продукує менше вібрацій у прилеглому місцевому довкіллі: рівень вібрації високочастотного віброзанурювача, виміряний на відстані 2 метри від занурюваного елемента, дорівнює рівню вібрації віброзанурювача нормальної частоти на відстані 16 метрів!
При використанні високочастотного віброзанурювача зі змінним моментом (так званого безрезонансного) з регульованою частотою від 0 до 2300 об/хв критичні (резонансні) вібрації при пуску і зупинці виключаються. Після проходження зони критичної частоти природних вібрацій ґрунту ексцентрикові ваги автоматично прилаштовуються і синхронізуються з поточним ексцентриковим моментом
Таким чином, для здійснення занурювання паль у зонах міської забудови краще використовувати віброзанурювач із змінним ексцентриковим моментом.
ЗАСТОСУВАННЯ
- Фундаментні роботи в умовах міської забудови та в зонах, чутливих до вібрацій.
- Безпечна робота поруч із існуючими будівлями, комунікаціями, залізничними та рейковими коліями.
- Звичайне занурення та витягування стальних паль і труб при фундаментних роботах на об’єктах житлового і промислового будівництва, у мостобудуванні.
- Проєкти будівництва гідроспоруд на берегу, в прибережних акваторіях, у відкритому морі.
- Придатні для більшості типів ґрунтів.
Технологія змінювання ексцентрикового моменту для безрезонансного пуску і зупинки віброзанурювача.
Віброзанурювачі зі змінним ексцентриковим моментом можуть запускатись і зупинятись без вібрації. Для цього ексцентрики переводяться в нульову позицію установочним мотором (актуатором).
Принцип роботи
Принцип роботи віброзанурювача зі змінним моментом (безрезонансного) базується на можливості прилаштування ексцентриків для досягнення його безрезонансного пуску і зупинки. При запуску ексцентрики переводяться в нульову позицію актуатором.
Коли віброзанурювач досягає потрібної швидкості, ексцентрики можна обертати для установлення ексцентрикового моменту. У результаті цього віброзанурювач починає вібрувати.
Висока частота
Завдяки високій швидкості обертання валів ексцентриків, в результаті якої віброзанурювачі працюють з частотою, що значно відрізняється від частоти природної вібрації ґрунту, і невеликій амплітуді вібрацій віброзанурювачі цього типу завдають менше шкоди місцевому довкіллю. Можливість регулювати як момент, так і частоту роблять віброзанурювач зі змінним моментом підходящим для різних типів ґрунту і різноманітних профілів.
Змінний ексцентриковий момент віброзанурювача обчислюється за формулою:
m x r x n,
де m – маса ексцентрика (у центрі ваги) у кілограмах; r - радіальна відстань від вісі до центру ваги у метрах; n – число ексцентриків.Налаштування ексцентриків цілком автоматичне. Оскільки є можливим ручне або дистанційне керування зміною позицій ексцентрикових ваг, оптимальна амплітуда може бути досягнута для кожного типу ґрунту.
Перед запуском після зупинки не потрібно знов налаштовувати віброзанурювач. Він автоматично вибере останнє налаштування. Віброзанурювач зі змінним моментом можна залишити працюючим з максимальною частотою при переведенні ексцентрикового моменту до нульового значення. Віброзанурювач може бути приведений до зупинки без виникнення вібрацій.
Заглиблення паль і профілів у ґрунт з використанням віброзанурювача зі змінним моментом є автоматизованим і безпечним. Цей метод є відмінним еквівалентом методу вдавлювання паль.
Більше інформації про віброзанурювачі зі змінним ексцентриковим моментом, їх моделі та технічні характеристики ви знайдете
у брошурі тут
Ви можете перейти до перегляду моделей віброзанурювачів із змінним ексцентриковим моментом, натиснувши кнопку нижче.